Polecany fotograf wnętrz Warszawa, Lublin. Łukasz Banaszek Fotografia Nieruchomości.eu - Zdjęcia wnętrz i nieruchomości, warsztaty lightroom, reportaż biznesowy

Zobacz więcej

Portfolio - reportaż biznesowy

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Świetnie gotuję, gram na pianinie i paru innych instrumentach. 

Uwielbiam motoryzację- szczególnie amerykańską.

 

Latem jeżdżę w góry, zimą nad morze. Nie lubię kurortów. Marzy mi się system życia, w którym wraz z żoną pracujemy 3 tygodnie w miesiącu, a tydzień spędzamy na wakacjach.

Mało mówię (w przeciwieństwie do tego co widzicie tutaj ;) Nie mam pamięci do twarzy, co często boleśnie mnie dotyka. Mam świra na punkcie prostych linii.

 

W wolnych chwilach fotografuję burze.

 

Poniżej znajdziesz moje portfolio, a jeśli chcesz poznać więcej informacji z dnia codziennego, zapraszam Cię do śledzenia moich kont na facebooku i instagramie.

Długą metodą prób i błędów, wykonując dziesiątki darmowych sesji, czytając setki artykułów i książek, zmieniając i testując sprzęt fotograficzny wypracowałem własny styl fotografii odnoszący się bezpośrednio do doświadczenia zdobytego w sprzedaży nieruchomości.
Tworzę zdjęcia reklamowe, skutecznie wyróżniające oferty z tłumu. Dla jednych może nieco przerysowane, zbyt ładne... Dla innych- generujące tysiące złotych zysku na flipach, wynajmie czy sprzedaży.


Może brzmi to nieskromnie, ale sądzę, że nie ma w kraju (a może i w europie) drugiego fotografa mogącego pochwalić się tak dużym doświadczeniem w sprzedaży nieruchomości, znającego rynek i stale obcującego z inwestorami.

Jestem członkiem stowarzyszenia Mieszkanicznik, pojawiam się na konferencjach nieruchomościowych, moje zdjęcia regularnie publikowane są w ogólnopolskich pismach branżowych.

 

Pod marką Fotografia Nieruchomości.eu od 2016 roku kompleksowo zajmuję się wizerunkiem ofert w sieci, realizując ok 250 projektów rocznie.  Moimi klientami są inwestorzy, dobrzy agenci nieruchomości, projektanci i właściciele apartamentów z całej Polski. 

Od 2013 roku jestem związany z rynkiem nieruchomości.
Jako specjalista ds. sprzedaży pracowałem dla lokalnego Big City Broker w Lublinie, sieciowego Freedom Nieruchomości w Łodzi, oraz jako samodzielny agent. Niewiele brakowało, a poprowadził bym oddział ReMax.

 

Obsługiwałem nieruchomości o łącznej wartości ponad 42 milionów złotych. Jeden z domów sprzedałem w 18 godzin. Dla jednego biura ustanowiłem rekord wysokości prowizji. 

 

Brałem udział w licznych szkoleniach z zakresu marketingu ofert, homestagingu, fotografii komercyjnej i wielu innych związanych z rynkiem nieruchomości.

 

W 2016 postanowiłem rozwinąć swoje zapędy artystyczne
i rozpocząłem naukę fotografii wnętrz.

 

Problem z nauką polegał na tym, że wszyscy fotografowie, których wtedy uważałem za swoich guru nie chcieli mnie uczyć.

Poznaj mnie bliżej

Portfolio - nieruchomości

 

Urodziłem się w 1990r w Lublinie, ciągle tu mieszkam i muszę przyznać, że lubię to miasto- szczególnie gdy zaczęło żyć po renowacji placu litewskiego.

 

Studiowałem zarządzanie, politologię i prawo biznesowe. Nie mówię, że wszystkie te kierunki skończyłem ;) 

 

Mając 12 lat pisałem strony internetowe i tworzyłem pierwsze projekty graficzne. Lubiłem komputery.
Mama bardzo chciała, bym był informatykiem więc posłała mnie do technikum teleinformatycznego. Wtedy nie wiedziałem, że komputerów tam nie będzie.

 

W 2010 roku rzuciłem pierwsze studia, zakładając firmę w branży jubilerskiej. Zbankrutowałem po dwóch latach, mając na koncie 30tys złotych długu. Dziś myślę, że miałem sporo szczęścia, że tylko tak się to skończyło.

Niezależnie od tego czy sprzedajesz, czy wynajmujesz nieruchomości,
zdjęcia są odpowiedzialne za zainteresowanie ofertą.

Sprzedaj mieszkanie 3x szybciej, za lepszą cenę.

Fotografia Nieruchomości.eu © 2019

Autorem treści i zdjęć jest Łukasz Banaszek, kopiowanie bez pisemnej zgody- zabronione.

Imię
Email
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Dziękuję za wiadomość. Odpowiem w ciągu 6 godzin.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Fotografia Nieruchomości.eu
Łukasz Banaszek

tel. 727 924 275

e-mail. kontakt@fotografianieruchomosci.eu